fb

Dr. Nida Chenagtsang

Dr. Nida Chenagtsang se narodil v tibetském Amdo. Po dokončení praxe v tibetské nemocnici Mahlo získal stipendium na univerzitě tibetské medicíny ve Lhase. V roce 1996 dokončil studia a praxi v nemocnicích tradiční tibetské medicíny v Lhoka a Lhase. Dr. Nida publikoval mnoho článků a knih o tradiční tibetské medicíně a obnovil používání mnoha vnějších terapií. Je také držitelem odkazu tradiční tibetské medicíny Jutok Nyingtig.

Drukmo Gyal

V postavě tibetské zpěvačky Drukmo Gyal, se propojuje několik zdánlivě odlišných témat. Drukmo se věnuje zachování tibetské kultury a posílení postavení žen v ní. Setkání s doktorem Nidou Chengtsangem, zakladatelem a vedoucím lékařem Mezinárodní akademie tradiční tibetské medicíny, a následné propojení s tibetskou medicínou se ukázalo být pro Drukmo velmi šťastným. Doktor Nida rozpoznal její talent a jedinečný hlas, zasvětil do metody léčení mantrami a uvedl ji na duchovní cestu Juthok Nyingtik. Drukmo Gyal je nyní oprávněna odosobnění Juthok Nyingtig vést. Drukmo se také podílela na vzniku komunity Tibet Dakini na podporu žen a dětí Tibetu/Amda.

Václav Kugler

Jsem lesním inženýrem, dlouholetým ředitelem neziskové organizace a nyní nově podporovatelem neziskového sektoru - pomáhám řadě organizací ladit své strategie, šperkovat projektové záměry a sestavovat rozpočty. Jsem také již deset let žákem Lamy Oleho Nydahla více...

Jitka Hartmanová

 Výsledek obrázku pro fotky jitka hartmanová
Během posledních patnácti let, zkouším z nabytých vědomostí najít trvale udržitelný ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL BEZ DOGMAT A VYPĚTÍ. O své zkušenosti v kuchyni jsem se rozhodla podělit na svých kurzech vaření a v poradenství.
Mým přáním je, aby strava pomáhala lidem ke zdravému tělu i mysli. více...

PhDr. Lena Andová

 
Vystudovala psychologii a pedagogiku na FF UK v Praze, se zaměřením na dětskou a vývojovou psychologii a psychologii učení. Více...

Mgr. Bernard Hvolka

Mgr. Bernard Hvolka vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. V letech 1992 - 1994 absolvoval postgraduální dálkové studium Freie Hochschule Stuttgart, Seminar fur Waldorfpädagogik. Od r.2000  pracoval jako třídní učitel pilotní třídy nově vznikající druhé waldorfské ZŠ v Praze (od 1. do 9. ročníku). Později na téže škole specializace na dějepis a základy společenských věd, od roku 2010 kombinované studium religionistiky na FF MU Brno.

Team Tara centra

logo
Nabízíme osobní přístup a příjemné domácí prostředí pro pořádání veškerých akcí, které sami organizujeme (letní dětské pobytové a příměstské tábory, ritrít Budhy Medicíny...), nebo které si u nás domluvíte (meetingy, kurzy, školení, semináře, teambuildingy...).

Těšíme se na Vás :-)

Patrice Richard