fb

Prostory pro ubytování

Tara centrum – to je nové a moderně zařízené školicí centrum v klidné části Karlových Varů s dobrou dostupností do centra města.

Ubytování (kapacita 16 osob + možnost přistýlky)

  • 3x dvoulůžkový pokoj

  • 2x trojlůžkový

  • 1x čtyřlůžkový pokoj

Každý pokoj má vlastní příslušenství s vanou nebo sprchou a toaletou. Samozřejmostí je televize a bezdrátové připojení k internetu, stejně jako ručník, osuška a župan. Kapacitu každého pokoje lze rozšířit o jedno přistýlkové lůžko.

 

Školicí prostory

Školicí místnost je vybavena nejmodernější audio-vizuální technikou s flipcharty a velmi pohodlným sezením. Lze ji využívat i jako dokonalé domácí kino s full HD projekcí na velkoplošné plátno a kvalitní zvukovou aparaturou.

Technické vybavení školicí místnosti

  • full HD 1920x1080 projektor s možností připojení na VGA nebo HDMI

  • projekční plátno 230 x 130cm

  • wifi připojení k internetu

  • AV receiver + reproduktory 6.1

  • Blue Ray, DVD, CD přehrávač

  • satelitní DVB-S HD přijímač

  • flipchart, laserové ukazovátko + příslušenství


Jídelna a společenská místnost

Jídelna je plně vybavena pro vlastní vaření; budete-li si to přát, můžeme pro Vás zajistit snídaní/polopenzi/plnou penzi. V jídelně najdete kávovar a minibar se základním sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů a drobných pochutin.

 

Relaxační zóna

Luxusně zařízená relaxační zóna je ideálním místem pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Pokud si nejlépe odpočinete při sportu, můžete využít naši prvotřídně vybavenou tělocvičnu, ve které je k dispozici i stolní tenis. Můžete si také objednat některého z našich zkušených instruktorů, kteří se specializují na aerobik, jógu a tanec. Rádi pro Vás zařídíme i konzultaci s odborníky na zdravý životní styl. Zasloužený odpočinek si můžete dopřát v sauně a venkovní odpočívárně nebo během masáže u jednoho z našich zkušených masérů.

 

Vybavení relaxační zóny

Relaxační zóna i tělocvična jsou ozvučeny špičkovým audio zařízením. Jeho srdcem je systém Sonos, který umožňuje nezávislý poslech a nastavení hlasitosti ve čtyřech zónách - tělocvična, sauna, odpočívárna a terasa. Zvukové zařízení je vybaneno síťovým harddiskem s velkým výběrem hudby různých žánrů, je ale možné přehrávat i cd disky a mp3 soubory z cd přehrávače. K dispozici je i usb vstup a kolébka pro iPod a iPhone.  

V tělocvičně jsou nainstalovány výkonné profesionální reprosoustavy britského výrobce Tannoy, které mají špičkový zvuk. Multifunkční kontroler v tělocvičně funguje také jako mixážní pult. K systému je možné připojit náhlavníkový sportovní mikrofon. Můžeme Vám nabídnout i dva nezávislé přehrávače datových hudebních souborů, které je možné použít pro vaši DJ produkci.

 

Parkování

Parkovat lze přímo v uzavřeném areálu.