fb
   

Reference13. - 15.2.2015 Tara víkend
"Ráda bych si udělala prostor na takový víkend častěji. Příjemné prostředí, milé pozorné inspirativní lektorky i celá dámská společnost.
Byly jsme zahrnuty péčí, užily si cvičení, výlety, zdravé pochoutky i spoustu zábavy. Vracela jsem se nabitá a odpočatá, spokojená. :)"
Děkuji Markéta

Super, super, super!
Díky Iva

Jedinečný víkend při kterém o nás bylo postaráno jako v bavlnce. Krásné a útulne prostředi k relaxaci i aktivitám, které jsme si moc užili. Naprosto úžasná jídla Jitky Hartmanové a bezkonkurenčni jóga, tanec a vždy skvělá nálada s Vlastou Hodanovou. 
Děkuji :) Nikol


11.1.2014 Školení společnosti Country Grill ČR, s.r.o.
Tara centrum jsme si vybrali jako místo pro  školení prodejních dovedností našich grilérů. Důvodem bylo příjemné domácí prostředí, avšak s profesionálním vybavením a příjemným personálem.
Kurzu se zúčastnilo16 lidí a tomu prostory školící místnosti i jídelny perfektně vyhovovaly.
Prostory jsou velmi vkusně vybavené a díky tomu fotografie ze školení vypadají profesionálně. Kuchyně má veškeré vybavení, které jsme potřebovali pro občerstvení a nemuseli ho tak dovážet. Venkovní prostory zahrady jsou pěkným prostředím, kde rádi strávíte přestávku.
Pokud hledáte prostory pro školení či team building v Karlových Varech, nehledejte jinde....
Za spokojeného zákazníka Kateřina Marková, jednatelka společnosti Country Grill ČR, s.r.o.


22.11.2012 Oblastní porada společnosti Sportisimo s.r.o.
Rádi bychom touto cestou poděkovali personálu Tara centra, kde jsme měli ve dnech 20.-21.11.2012 oblastní poradu s team buildingem naší firmy Sportisimo s.r.o.
Oba dva dny jsme využily příjemné a moderně vybavené školící prostory Tara centra a byli jsme zde ubytováni ve velice vkusně a účelně zařízených pokojích s televizí , s vlastní koupenou a WC. Vše zářilo čistotou a „vonělo novotou“ .
Vynikající dojem, který v nás všech Tara centrum zanechalo, byl završen milým a vstřícným přístupem personálu, který se nám po celou dobu našeho pobytu pozorně věnoval.
Ještě jednou děkujeme a už teď se těšíme na naší další poradu v tomto příjemném prostředí…
Manažer prodejny v K. Varech D. Nowak


10.5.2011 Kurz " Práce s nadanými a mimořádně nadanými dětmi"
Na Taře jsme se setkali s velmi vlídným, přátelským přijetím. Atmosféra je zde opravdu rodinná, prostředí příjemné. Perfektní podmínky jak pro školení, tak pro relaxaci. Dostatek dobrého jídla a všudypřítomná snaha vyhovět všem našim přáním a požadavkům. Je to místo, kam se rádi vracíme a můžeme je všem jen doporučit. Díky vám všem, kteří se o nás v Taře tak báječně staráte!
Za účastníky kurzu " Práce s nadanými a mimořádně nadanými dětmi"
Dr. J.Brejchová